Každá nemovitost může šetřit, nebo vydělávat peníze – víme jak na to !

Vážený majiteli nemovitosti,

dle statistiky překvapivě velké množství nemovitostí není optimálně využíváno a prodělává peníze. V žádném případě nechceme tvrdit, že i Vaše nemovitosti patří do této kategorie, nicméně v dnešní ekonomicky napjaté době Vás uctivě žádáme o přečtení níže uvedeného a o pár minut k zamyšlení.

  1. Až 70% majitelů nemovitostí sděluje, že nemá čas, nebo se nevyzná v nabídce dodavatelů energií. Přitom vhodnou volbou dodavatele, efektivní regulací a optimalizací energetických systémů lze šetřit až 30% nákladů.
  2. Až 20% nemovitostí nepřináší potenciální příjem. Jedná se předně o nemovitosti neobydlené či optimálně nevyužívané, objekty ve špatném technickém stavu, nevyužité pozemky. Zhodnocením nemovitostí, pronájmem či optimalizací nájemních smluv, prodejem, nebo zvláště u pozemků změnou účelu užívání či vybudováním a prodejem stavebních parcel lze získat významné příjmy.
  3. Až 40% nemovitostí je zatíženo příliš drahými úvěry. Refinancováním a optimalizací úvěrové zátěže lze dosáhnout mnoha tisícových ročních úspor.

Pokud máte sebemenší pochybnost, zdali Vám Vaše nemovitost může přinést větší užitek nežli doposud, neváhejte mě prosím kontaktovat, ušetřeme Vám čas, starosti a peníze.

Zajistíme pro Vás

  1. rychlý prodej nebo pronájem
  2. úsporu provozních nákladů
  3. zhodnocení nemovitostí
  4. snížení úroků a úvěrové zátěže
  5. zvýšení příjmů z nemovitostí

Kontaktujte prosím
Ing. Martina Kleina
tel: 602 600 107
e-mail: klein@projectil.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *