Investice do nemovitosti na golfu? Sázka na jistotu!

Obecně platí, že investice do nemovitostí je jednou z významných alternativ, kam umístit finanční prostředky.

V období, kdy začíná stagnovat pokles cen nemovitostí, úroky z hypoték jsou na historickém minimu a zájem o pronájem bytů se zvyšuje, platí toto pravidlo dvojnásob.

INVESTICE DO NEMOVITOSTÍ NA GOLFU

Před samotnou investicí do nemovitostí je potřeba si uvědomit, že výhodnost takovéto investice neplatí ve všech případech. Nemovitost musí splňovat hlavně kriterium dobré lokality, technickou a technologickou kvalitu, nemluvě o dalších důležitých aspektech.
Jedna z možností, kdy nemovitosti splňují většinu uvedených podmínek, je koupě bytu, které jsou součástí golfových resortů. Jedním z takových bytových projektů, který se nachází v prémiové lokalitě, je Rezidence Na Veselé v areálu Beroun Golf Resort.

Tento projekt byl účelově připravován s cílem výhodné investice. Nastavení ceny bytových jednotek, dispozičních řešení, velikosti bytů, celkové technické úrovně a kvality projektu byly v přípravné fázi konzultovány s finančními odborníky a zvláště pak s poradenskou společností KPMG. I díky tomu mnoho ze současných klientů kupuje tyto byty za účelem investice.

REZIDENCE NA VESELÉ – SPORT, SLUŽBY, BUSINESS

Výjimečnost projektu Rezidence Na Veselé nespočívá jen v úrovni samotného bydlení, ale zvláště v nabídce služeb, sportovního a relaxačního zázemí. Majitelé bytů mohou za zvýhodněných podmínek získat plnohodnotné členství v Golfovém Klubu a využívat reprezentativní klubové prostory, golfovou hru na mistrovském 18ti jamkovém hřišti,
fitness, wellness, venkovní bazén, saunu a restauraci s velkolepým výhledem na okolní lesy, to vše pouhých 15 minut od Prahy a Letiště Ruzyně.

Zvláštní kategorií je využití prostředí golfového resortu pro business. Za tímto účelem investor projektu nabízí služby recepce, konferenční místnost pro 70 lidí, executive room pro business meetingy, hotel s celkovou kapacitou 18 lůžek, přepravu osobním minibusem a v neposlední řadě sjednání a organizaci obchodních schůzek v rámci členské základny.

VÝHODY PRO KORPORÁTNÍ KLIENTELU

Ze 38 bytů první etapy projektu bylo od počátku roku před samotným zahájením výstavby prodáno přes 36 % bytové plochy. „Přesto, že stav prodejů ve stádiu zahájení výstavby je nad očekáváním, rozhodli jsme se prodej podpořit mimořádnou limitovanou nabídkou nadstandardních benefitů pro korporátní klientelu. Při splnění určitých podmínek tak mohou obchodní společnosti, či obchodní skupiny, získat až 10% slevy a další výhody. V praxi to znamená např. nákup bytu 2+kk od 1 900 000 Kč bez DPH. Navíc pomůžeme zajistit nájemce a vytvoříme mu nadstandardní podmínky. O nájem bytů již nyní registrujeme zájem,“ říká Ing. Vojtěch Matějček, jednatel TIFANNYS spol. s r.o. – zástupce investora projektu.

REZIDENCE NA VESELÉ
Na Veselou 909, 266 01 Beroun
Počet bytů: 94 bytů, 38 bytů – I. etapa
Nejmenší byt: 2 + kk (50,2 m 2 + balkon 4,5 m 2 )
Největší byt: 5 + kk (120,0 m 2 + terasa 55,5 m 2 )
Ukončení výstavby: podzim 2013 – I. etapa
Investor: TIFANNYS, spol. s. r. o.
Prodejce: Ing. Martin Klein,
tel: 602 600 107,
e-mail: klein@projectil.cz
www.krasnysvet.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *