Kariéra

Technický manažer

Rodinná stavební a inženýrská firma Projectil Group, s.r.o., středisko PROWERK, přijme do svého týmu v regionu Beroun Technického manažera pro přípravu stavebních zakázek zvláště pro rekonstrukce bytů a domů.

Náplň práce: zaměřování, zpracování cenových nabídek, rozpisky materiálů, kontrola provádění, podklady pro fakturaci, evidence.

Požadujeme: středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru, řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost a spolehlivost.

Nabízíme: nástupní plat 25tisíc plus podíly na výsledku, zajímavou práci v rodinné firmě, přátelské vztahy, možnost vzdělávání a osobního růstu. Vhodné i pro absolventy škol, pomůžeme se zaučením.

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na info@prowerk.cz.

Hledáme ke spolupráci stavební řemeslné party pro drobné stavební zakázky, převážně rekonstrukce v Berouně a okolí

Nabízíme finanční jistotu, férové odměňování, požadujeme samostatnost a flexibilitu.

Hledáme ke spolupráci rozpočtáře staveb

Nabízíme seriózní odměny za zpracování výkazů výměr a stavebních rozpočtů pro rekonstrukce bytů a domů a staveb rodinných domů v rámci nabídkového řízení.