Zajištění stavebního povolení pro Centrum duševní rehabilitace v Berouně

Nové Centrum duševní rehabilitace v areálu nemocnice v Berouně má sloužit jako moderní klinika na ploše o 25 000 metrech čtverečních s lůžkem až pro 150 pacientů, která zajistí široké spektrum psychiatrie, bude klást důraz i na duševní rehabilitaci a destigmatizaci lidí s duševní chorobou.

Dům obsluhují čtyři vertikální jádra s výtahy a schodišti. Ve 2.pp se nachází plavecký bazén, tělocvična, víceúčelový sál, parkovací stání pro návštěvníky a zaměstnance objektu o kapacitě 100 stání. V 1.pp je z terénu přístupná ambulance včetně vjezdu pro sanitku, šatny pro tělocvičnu a bazén, a technické zázemí domu s technologiemi. V 1.np je vstupní átrium, místnosti pro terapie včetně kavárny. Ve 2.np a 3.np je lůžkové oddělení s terapiemi, v ustoupeném 4.np pak specielní lůžkové podlaží s terapiemi.

Naše firma Projectil Group, s.r.o, středisko CESPRON byla v roce 2016 pověřená zajistit územní rozhodnutí a stavební povolení pro výstavbu nového pavilonu kliniky psychiatrie v Berouně. Pro náročnost a složitost řízení bylo zvoleno sepsání a projednání Veřejnoprávní smlouvy.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *